Mister Murzyn nauczy Twoje dziecko
to Speak English Fast


Potrzebny

Twoje dziecko uczy się angielskiego w szkole i zapewne dostaje dobre oceny. Czy to oznacza, że poradzi sobie we współczesnym świecie, w którym angielski to podstawa?

Prawdopodobnie nie.

Na lekcjach w szkole Twoje dziecko w ogóle nie rozmawia po angielsku.

Ponad 20 uczniów w trakcie zaledwie 45 minut lekcji oznacza brak czasu na rozmowy po angielsku. Wierzysz, że Twoje dziecko zabiera głos podczas szkolnej lekcji?

Twoje dziecko ma 90 godzin angielskiego w ciągu roku i ani minuty konwersacji.

Dziś potrzebna jest umiejętność mówienia po angielsku!

Większość naszych uczniów co tydzień otrzyma
30 minut indywidualnej lekcji


Potężny

Potęga naszego nauczania polega na indywidualnym traktowaniu każdego ucznia.

Każdy uczy się we własnym tempie. Uczeń zostaje przydzielony do grupy o podobnym poziomie i w podobnym wieku, przez co nie zostanie niezauważony, ani też nie będzie się nudzić. Jednak cały czas każdy pracuje indywidualnie. Na zajęciach dbamy o to, by każde dziecko wyciągnęło z lekcji jak największą dawkę wiedzy, gwarantując przy tym miłą atmosferę.

Stawiamy na indywidualną naukę, aby uzyskać
maksymalny efekt przy małym wysiłku


Przyjemny

U Mister Murzyna nie ma żanych testów, zadań domowych, ani żadnych wydatków na zakup podręczników. Uczniowie mogą czuć się komfortowo w wyrażaniu samych siebie oraz robieniu błędów i nauce na nich.

Nie nauczą Twojego dziecka mówić po angielsku

.

Zapewniamy dialogi, które wywołują burzliwe dyskusje w każdej grupie wiekowej. Uczniowie mogą się czuć komfortowo w wyrażaniu samych siebie oraz robieniu błędów i nauce na nich. W ten sposób uczą się

myśleć po angielsku

, co daje większe możliwości posługiwania się językiem.