Opłaty

Opłaty miesięczne:


- 170 zł - dla dzieci i młodzieży szkolnej


- 180 zł - dla maturzystów i dorosłych


- 280 zł – Rabat Rodzinny – opłata za dwójkę dzieci


- 300 zł – Rabat Rodzinny – opłata za jednego dorosłego i jedno dziecko


- 300 zł – Rabat Rodzinny – opłata za dwójkę dorosłych


- 400 zł – Rabat Rodzinny – opłata za trójkę dzieci


- 400 zł – Rabat Rodzinny – opłata za dwójkę dzieci i jednego dorosłego lub
jedno dziecko i dwójkę dorosłych
Każdy uczeń otrzymuje dwie półtoragodzinne lekcje w tygodniu. Płatności przyjmujemy z góry, do 15-go dnia każdego miesiąca.

Uczniowie płacą tylko za lekcje, w których biorą udział lub gdy nie uprzedzą wcześniej o swojej nieobecności.Jeśli w naszej szkole uczy się rodzeństwo lub dzieci wraz z rodzicami – wtedy przyznajemy

Rabat Rodzinny.

W przypadku dzieci, miesięczna cena za lekcje za dwójkę wynosi 280 zł, a za trójkę - 400 zł. Koszt zajęć za jednego dorosłego i jedno dziecko to 300 zł/m-c. Dwójce dorosłych przyjdzie zapłacić 300 zł/m-c. W sytuacji, w której zapisuje się trzyosobowa rodzina z jednym lub dwójką dzieci,
koszt wynosi 400 zł/m-c.
Bez zobowiązań

Każdy może rozpocząć oraz zakończyć naukę w dowolnym czasie.

Nie podpisujemy umów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się usatysfakcjonowani, jednak pozostawiamy im dowolność w sprawie rezygnacji.

Prosimy tylko o konieczne poinformowanie nas o tym telefonicznie lub sms-em.Jeśli Twoje dziecko wyjeżdża na wycieczkę szkolną lub źle się czuje – możesz odwołać lekcję i odrobić ją w późniejszym terminie. Prosimy tylko o informacje o nieobecności najpóźniej z jednodniowym wyprzedzeniem.

Jeśli chcesz zapisać się, odwołać lekcję lub zrezygnować – koniecznie napisz SMS na numer 509 991 961.Zapewniamy naszym uczniom bardzo komfortowe warunki.

Przekonaj się sam. Zapraszamy do The American Way!